Pohádkové čtení v knihovně

Ve středu 25. ledna 2012 proběhlo v Městské knihovně a Informačním centru další pohádkové čtení pro nejmenší děti a jejich dospěláky.
Opět jsme využili spolupráce s Rodinným centrem Čtyřlístek a teta Martina malým posluchačům četla příběhy medvídka Pu.
Nejdříve si děti s Martinou zarecitovaly básničky, zazpívaly písničky a protáhly se rozcvičkou, aby se mohly pohodlně posadit a pozorně naslouchat poutavému čtení o medvídkovi.
Rádi bychom umožnili většímu počtu dětí se zúčastnit pravidelného pohádkového čtení. Proto uvítáme připomínky, nápady, návrhy, postřehy dospěláků k náplni, termínu a času pohádkového čtení.
Můžete nám psát na email knihstmesto@.uh.cz ,www.facebook.com, popřípadě se za námi stavit osobně.

Na další setkání s vámi všemi se těší Vaše knihovnice Milada a Pavlína