Výstava žáků ZUŠ Staré Město

Dne 19. 6. 2013 v 16:00 hod. zahájila Městská knihovna a Informační centrum Staré Město a Základní umělecká škola Uherské Hradiště pobočka Staré Město vernisáž výstavy s názvem Škola a tvorba. Knihovna jako každým rokem poskytla prostor pro mnoho krásných děl dětí ve věkové skupině 5 – 15 let.
Před oficiálním zahájením vystoupily děti z dramatického oboru ZUŠ pod vedením paní učitelky Radmily Mrázové. Vystoupení dětí bylo poutavé, zajímavé a příjemné. Po skončení recitace se úvodního slova ujala paní knihovnice Milada Rokytová, která přivítala všechny přítomné a následně předala slovo paní učitelce Mgr. Janě Bouzkové, která vystavená díla okomentovala a přiblížila formu zpracování obrázků. Velmi milým překvapením byla přítomnost pana místostarosty Radoslava Maliny, který předal kytičku květů paní učitelce, která své svěřence vedla celý školní rok ke svědomitosti a preciznosti při malování a tvorbě.
Díla malých i mladých umělců si můžete přijít prohlédnout k nám do knihovny po dobu velkých prázdnin v provozní době po, út, čt, pá 9:00 – 12:00, 12:30 – 18:00, st 12:30 – 16:30.

Knihovna SM

Fotogalerie z vernisáže výstavy: