Superčtenář

VYHLAŠUJE NA PODPORU DĚTSKÉHO ČTENÁŘSTVÍ SOUTĚŽ
PRO DĚTI A MLÁDEŽ 1. STUPNĚ ZŠ

Milí, malí čtenáři,
připravili jsme pro Vás I. ročník soutěže o nejlepšího dětského čtenáře – SUPERČTENÁŘE ve školním roce 2013/2014. Je určena Vám všem, kteří navštěvujete 1. stupeň základní školy v našem městě. Stačí když budete sledovat webové stránky Městské knihovny Staré Město www.stminfo.uh.cz a pravidelně navštěvovat knihovnu, kde pomocí soutěžních formulářů splníte stanovené úkoly. Po jejich splnění Vás čekají drobné odměny. Na konci školního roku soutěž vyvrcholí vyhlášením nejlepších čtenářů, kteří budou odměněni hodnotnými cenami.
SOUTĚŽ PROBÍHÁ OD ZÁŘÍ DO KVĚTNA
Co musí splnit každý soutěžící?
1. Věk 7 – 10 let
2. Přihlášení (registrace) do knihovny
3. Účast na akcích knihovny pro děti (i v doprovodu rodičů)
4. Pravidelné půjčování knih (nejméně 1x měsíčně)
5. Každý měsíc zodpovědět 4 soutěžní otázky (na formulářích v knihovně nebo pomocí e-mailu knihovny knihstmesto@uh.cz
6. Nakreslit obrázky oblíbených hrdinů z přečtených knížek (alespoň 3 obrázky na výkres A4)
7. Vést záznamy o přečtených knihách ve Čtenářském deníčku
8. Poskytnout knihovně se souhlasem rodičů následující údaje: jméno, třídu, název své školy, osobní adresu, e-mail, případně telefon.